OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Dobrý deň,

Volám sa Zuzana Sidó mám 20 rokov a športovej kynológií sa venujem 6 rokov. Mojim prvým psom či sučkou bola hnedá dlhosrstá jazvečíčka - Fifi - uhynula v roku 2002, dožila 8 rokov.

   

Po - Fifinke som dostala mojho prvého nemeckého ovčiaka s Menom Rex. Zložila som sním skúšku SOP, 3 roky som sním, chodila do Klubu KK PO-VA do Šamorína.

V roku 2007 splnil môj sen, a dostala som si od rodičov nemeckého ovčiaka ale už s PP. Išli sme pre neho do BA, do chovatelskej stanice - Betkin dvor. Vrh bol na - C - tak po dlhom hladaní som sa rozhodla pre meno - Cash. Mohla som si vybrať z 4 psov, a si myslim že som si rozhodla dobre. Cash teraz už má 5 rokov, a veľmi dobre sa sním pracuje. Ako aj ľudia niekedy má horší či lepší deň, ale veľmi rád stopuje, na poslušnosti čím ďalej je tým energickejší, a na obrane má plné a pevné zákusy bez prekusov. Čo viac by si človek prial ... ... :)

Okrem kynológie veľmi rada fotím, alebo natáčam treningy. Rada fotím psov, či krajinky alebo kone. Už mám dosť veľa videí, ktoré si môžete pozreť na youtube pod menom : suzann7
 

Zuzana Sidó "Suzan"

Čigerska ul. 775/10, 929 01 Dunajská Streda

E-mail :

suzann7@azet.sk

 

Youtube meno : suzann7